Maxcoach Preloader

Wesela

WESELA Mamy wszelkie warunki by zorganizować najpiękniejszy dzień w Waszym życiu.
Nasze sale weselne sprzyjają zarówno kameralnym weselom jak i tym większym, do stu osób.
Atmosfera dworu pozwala na urządzenie wesela w stylu rustykalnym, vintage, klasycznym, albo takim, który jest Wam najbliższy.

Jeśli szukacie sali weselnej z niepowtarzalnym klimatem i profesjonalną obsługą,
Dwór Ulejno to wymarzone miejsce dla Was!

Wesela w Dworze Ulejno

Dwór o powierzchni 1000 metrów m2 pomieści do 80 gości. Nastrojowe wnętrza w amfiladzie pozwalają na najróżniejsze aranżacje stołów, strefy relaksu i tańca. Klimatyczny wystrój wnętrz z epoki sprzyja dobrej zabawie jak i kameralnym rozmowom.

Wasi najbliżsi mogą się bawić zarówno w obiekcie jak i w parku, na terenie którego można zorganizować ślub w plenerze. Przestrzeń parkowa zachęca do aktywności na powietrzu lub korzystania ze strefy chilloutu.

W celu uzyskania szczegółowej oferty napisz do nas.

Współpracujemy ze sprawdzoną i zaprzyjaźnioną firmą cateringową „Rodzinna Pracownia Kulinarna”, która oferuje 3 autorskie warianty menu weselnego. Dbamy o to by nasze dania bazowały na składnikach ekologicznych, sezonowych i były skomponowane z produktów regionalnych.

Natalia&Michal-Wesele-90

Oferujemy miejsca noclegowe dla 30 osób w dwóch  należących do nas obiektach  Dworze Ulejno oraz  Willi Kopaszyce.

Organizujemy wesela od A do Z dzięki bliskiej współpracy z zaufanymi partnerami: florystką, DJ-ejem, wodzirejem, zespołami muzycznymi,  fotografem, techniką sceniczną, wedding planerem oraz wypożyczalnią sprzętu eventowego. Jesteśmy również otwarci na nowe kontakty.

W okolicy Dworu Ulejno znajduje się kameralny drewniany kościół w Grodziszczku do którego możemy Was przewieźć jednym z naszych samochodów oldtimerów. 

Opinie klientów

Skontaktuj się z nami teraz!

Dołożymy wszelkich starań, abyś cieszył się niezapomnianym wydarzeniem!