Maxcoach Preloader

O nas

O NAS Ulejno to piękny, liczący sobie ponad sto lat dwór, któremu nowe życie przywróciła pasja i wyobraźnia pewnego Greka. Dzisiaj to miejsce otwarte jest dla wszystkich, którzy chcą przeżywać wyjątkowe chwile w gronie najbliższych im osób.

Dwór Ulejno, miejsce Twojego wydarzenia

Obiekt o powierzchni kilkuset metrów stwarza idealne warunki dla każdego kto szuka autentycznego miejsca o niepowtarzalnym klimacie. Stylowe pomieszczenia na parterze dają wiele możliwości aranżacji w zależności od potrzeb danego wydarzenia.

Nasz Dwór znajduje się w niewielkiej wiosce Ulejno oddalonej 8km od Środy Wielkopolskiej i 9km od Wrześni.

Jesteśmy wielopokoleniową firmą rodzinną, która ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w organizacji koncertów, szkoleń, warsztatów i wesel. Wspólnie z klientem realizujemy jego marzenia tworząc niezapomniane wspomnienia. Ten piękny dworek przywróciliśmy do życia z myślą o spotkaniach w gronie przyjaciół, rodzin i zgranych zespołów.

Pragniemy podarować drugie życie obiektom i przedmiotom zagrożonym zapomnieniem. Nasz dwór jest pełen oryginalnych mebli i zabytkowych przedmiotów, które kolekcjonowaliśmy przez lata. Teraz kolejne pokolenia mogą poznać i docenić urok przeszłości. Goście Dworu Ulejno mogą poczuć się jak jego mieszkańcy 100 lat temu.

Skontaktuj się z nami teraz!

Dołożymy wszelkich starań, abyś cieszył się niezapomnianym wydarzeniem!